БУ!
Ги очекуваме сите извидници од извидничкиот одред Мирко Милески да присуствуваат на незаборавна и интересна забава проследена со многу игри и музика по повод на ноќта на вештерките. Маски задолжително. Забавата ќе започне во 19:00 часот во сабота пред извидничкиот одред. Ве очекуваме 👻👻


0 Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.